Drugie śniadanie podczas wycieczki rowerowej? A może szybka i zdrowa przekąska w czasie wakacji  pod namiotem? Z blenderem mobilnym Easyblend wszystko jest możliwe. Kompaktowy rozmiar oraz żywotna bateria to bez wątpienia jego mocne strony. Jeśli szukasz blendera dobrego, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania, poznaj markę Easyblend i sprawdź, dlaczego warto w nią zainwestować!

Poznaj blender USB, który może Ci towarzyszyć w czasie każdej podróży. Wybierz blender mobilny Easyblend. Sprawdź, na czym polega jego wyjątkowość.

Blender mobilny Easyblend — urządzenie do zadań specjalnych

Pewnie tak jak wszyscy, Ty również każdego dnia pomykasz z prędkością światła, by ogarnąć wszystkie zaplanowane sprawy. I pewnie nie raz i nie dwa zastanawiałeś się, jak pogodzić taki tryb życia ze zdrowym odżywianiem… Przecież każdy z nas chce jeść zdrowo i smacznie, a nie zawsze można skorzystać z ulubionej diety pudełkowej. Blender mobilny, określany również jako blender USB to urządzenie do zadań specjalnych. I to dosłownie! Kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że możesz go zawsze mieć pod ręką. Bez trudu zmieści się w kobiecej torebce, plecaku lub po prostu w torbie podróżnej. W tym miejscu warto również uwzględnić  kwestię niskiej wagi — to kolejna niewątpliwa zaleta mini blendera USB Easyblend. Kompletne urządzenie waży niecały kilogram. 18 cm wysokości w połączeniu z niebanalnym designem w dwóch odsłonach kolorystycznych to po prostu gwarancja satysfakcji na wszystkich poziomach.

Czym różni się blender przenośny USB od klasycznego rozwiązania?

Blender mobilny to urządzenie, które nie posiada przewodów elektrycznych. W odróżnieniu od klasycznych rozwiązań ma wbudowaną baterię, którą można naładować przez gniazdo zapalniczki w samochodzie, power bank, a nawet za pośrednictwem telefonu komórkowego. Jeden cykl ładowania trwa tylko 3-4 godziny, a pozwala przygotować ok. 8-10 koktajli. To prawdziwa rewolucja na rynku blenderów. Jeśli często przygotowujesz świeże soki z owoców lub lubisz napoje typu smoothie, to z pewnością wiesz, że smakują one najlepiej bezpośrednio po zblendowaniu. Po kilku godzinach napój jest rozwarstwiony i nie smakuje już tak perfekcyjnie! Takich możliwości nie da Ci żaden klasyczny blender kielichowy.

Na korzyść blenderów mobilnych przemawia również ich wielkość oraz niska waga. Do tego możesz wykorzystać samą butelkę, która jest dołączona do zestawu, by zabrać z sobą w podróż ulubioną wodę. Tego modelu z całą pewnością nie przebije żaden inny produkt. Blender zamiast miksera otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości. 

Blender USB — gdzie możesz go ze sobą zabrać?

Największą zaletą blendera mobilnego Easyblend jest jego niezawodność. Jeśli naładujesz baterię do pełna, smakiem pysznych koktajli owocowych możesz cieszyć się nawet przez 10 dni! A do tego możesz go z sobą zabrać na każdą wycieczkę. To wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie. Nawet w miejscach, w których brakuje zasilania elektrycznego, wbudowana bateria pozwoli Ci korzystać z tego nowoczesnego urządzenia.

A więc blender mobilny Easyblend nie ogranicza Cię w podejmowaniu decyzji. Spokojnie możesz zachować swoją niezależność i cieszyć się zdrowymi przekąskami w postaci koktajli, smoothie lub soków. A zdrowy posiłek możesz przygotować między innymi:

  • Podczas wycieczki rowerowej — Easyblend mieści się w miejscu na bidon, co sprawia, że jest zawsze pod ręką, a do tego jest jeszcze bezpieczny.
  • W namiocie — nie każda wycieczka musi być skrupulatnie zorganizowana. Wystarczy zabrać z sobą namiot i skorzystać z walorów pobliskiego jeziora lub lasu, by na chwilę zapomnieć o miejskim zgiełku. A z blenderem USB przygotowanie lekkich i zdrowych posiłków będzie niezwykle proste!
  • W czasie pikniku — spędzanie czasu na łonie natury pozwala wyciszyć zmysły i odzyskać równowagę, a pyszny koktajl przygotowany z leśnych malin lub jagód to po prostu niebo w gębie.
  • Na plaży — lekkie posiłki w formie płynnej to najlepsza opcja w czasie upalnych dni. Plażuj, pływaj i relaksuj się, a gdy zgłodniejesz, przygotuj sobie sok ze świeżych owoców. 
  • W trakcie podróży — bez względu na to, jakim środkiem transportu się przemieszczasz, zdrowy i świeży sok masz zawsze pod ręką. W pociągu, w taksówce, a może w miejskim autobusie? No problem! 

Podsumowanie: ten blender mobilny dotrzyma Ci kroku! Postaw na nowoczesne rozwiązania i zdrowe odżywianie.

Mobilny blender Easyblend to bez wątpienia ukłon w stronę wszystkich, którzy czerpią radość i siły witalne ze zdrowego odżywiania, ale codzienny harmonogram często przekracza ich możliwości fizyczne. Jeśli Ty również zaliczasz się do tego grona, a bardzo zwracasz uwagę na jakość spożywanych posiłków, zainwestuj w to kompaktowe urządzenie, które możesz mieć zawsze pod ręką. Doceń je za funkcjonalność, baterię o pojemności 1200mAh i 6 trwałych noży, które rozdrobnią warzywa, owoce oraz inne Twoje ulubione składniki. Postaw na swoje zdrowie! To Twoja najlepsza inwestycja w siebie

Jeśli masz pytania o kwestie techniczne w Easyblend lub chcesz poznać więcej szczegółów na temat blendera mobilnego, skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejmy Twoje wątpliwości i pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *