Każdego dnia na dźwięk budzika otwierasz oczy i od razu myślisz o milionie spraw, które musisz załatwić właśnie dziś? Świetnie to rozumiemy. Wiemy, jak trudno połączyć zdrowe odżywanie z szybkim tempem życia. Współczesny świat wymaga od nas coraz więcej i próbuje wyrwać każdą wolną minutę. Z tego powodu stworzyliśmy blender mobilny na USB. Easyblend, bo o nim mowa, to urządzenie, które zachwyca jakością wykonania i łatwą obsługą. A dzięki niemu zdrowy posiłek przygotujesz w zaledwie 3 minuty! 

Blender mobilny Easyblend. Sprawdź, dlaczego warto go mieć i w jakich profesjach już cieszy się ogromną popularnością.

Blender mobilny Easyblend — dlaczego właśnie do pracy?

Być może należysz do tej ogromnej grupy ludzi, którzy każdego ranka w popłochu opuszczają swój dom, by zdążyć na autobus lub tramwaj do pracy. A może po prostu cenisz funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzają się w wielu sytuacjach i nie ograniczają Cię w podejmowaniu decyzji? Bez względu na to, który scenariusz jest Ci bliższy, blender mobilny Easyblend to urządzenie, które z całą pewnością możesz zabrać z sobą do pracy.

Z blenderem na USB Easyblend każdego dnia w pracy, możesz przygotować:

  • pyszny i zdrowy koktajl z ulubionych składników,
  • wodę o smaku świeżych owoców.

Wiemy, jak trudno połączyć zawodowe obowiązki, realizować kolejne wyzwania i przy tym regularnie zjadać kolejne posiłki. Z tego właśnie powodu marka Easyblend stworzyła mobilny blender, który waży niespełna 1 kilogram i ma tylko 18 centymetrów. Być może właśnie teraz pojawiła się w Twojej głowie myśl, że to nie możliwe — a jednak! Easyblend to urządzenie, które już trafiło na rynek, by umożliwić przygotowywanie pożywnych koktajli i soków najbardziej zapracowanym wielbicielom zdrowego odżywiania!

Psst A do tego nikt nie usłyszy, że właśnie go uruchomiłeś — dyskretne blendowanie, to podstawa 🙂

Które zawody najczęściej wybierają blender na USB Easyblend?

Z całą pewnością, jeśli w firmie, w której pracujesz, funkcjonuje bar mleczny lub stołówka, to prawdopodobieństwo, że szukasz pewnych i funkcjonalnych rozwiązań, które pomogą Ci przygotować szybko zdrowe przekąski, jest mniejsze. Ale niestety, nie wszyscy są w tej grupie szczęśliwców co Ty. Blender mobilny Easyblend, trafił już do setek użytkowników, którzy każdego dnia są w ruchu i nie mają dostępu do gotowych i zdrowych dań. Z tego powodu osoby, które pracują w poniższych profesjach już doceniły Easyblend:

  • Przedstawiciele handlowi — to jeden z tych zawodów, które obliguje do życia w ruchu. Brak czasu oraz częste stanie w korkach sprawia, że stałe pory posiłków ciężko jest utrzymać w ryzach. Na szczęście z pomocą przychodzi blender mobilny Easyblend! Przygotowane rano porcje owoców lub zakupienie ich w dowolnym sklepie w połączeniu z wodą, mlekiem tworzą pyszną i sytą przekąskę.
  • Zawodowi kierowcy — ta profesja sprawia, że znaczna część życia przenosi się do ciężarówki lub busa. Urządzenia, które są zasilane z gniazda USB, w łatwy sposób można naładować. Blender mobilny Easyblend jest do tego wygodny w użyciu i łatwy w utrzymaniu czystości. Dzięki niemu zdrowe przekąski pomiędzy posiłkami to przysłowiowa bułka z masłem.
  • Pracownicy małych biur położonych poza ścisłym centrum miasta — czy wiesz, że nie każdy w czasie pracy może opuścić swoje stanowisko i wyjść do pobliskiego sklepu? Ci, którzy pracują w pojedynkę, przez 8 godzin są „uwięzieni” w biurze. Z tego powodu Easyblend realnie zwiększa ich możliwości i umożliwia już nawet w ciągu 3 minut przygotowanie zdrowego i lekkiego posiłku z dowolnych owoców.
  • Osoby pracujące w terenie, np. geodeci, dekoratorzy, fotografowie, kamerzyści — wiele zawodów wymaga ciągłego przemieszczania się, co znacznie utrudnia spożywanie posiłków regularnie. Z blenderem na USB Easyblend szybko przygotujesz smaczną przekąskę i unikniesz podjadania słodkości w czasie bardzo krótkich przerw. 

Podsumowanie: wykorzystaj zalety blendera mobilnego Easyblend, by odżywiać się zdrowo nawet w pracy!

Bez wątpienia na funkcjonalność blendera mobilnego Easyblend wpływa niska waga i poręczny kształt. Możesz wybrać zestaw powiększony o dodatkową butelkę, by przygotować dwie pyszne przekąski w ciągu dnia. To aż 800 ml świeżego soku z arbuza, jagód, malin lub innych owoców. Możesz komponować dowolne smaki z ulubionych owoców, by każdego dnia cieszyć się zdrowym i smacznym posiłkiem. Jeśli wzbogacisz swój koktajl o białko, to z Easyblend szybko zapomnisz o tuczących przekąskach, które często powodują frustrację, gdy tryb pracy jest siedzący. Zadbaj o siebie już dziś. Nie czekaj na wyjątkową okazję. Twoje samopoczucie i zdrowie to najważniejszy aspekt, by móc realizować marzenia i żyć pełną piersią!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat naszego designerskiego blendera, skontaktuj się z nami. Chętnie na nie odpowiemy, by rozwiać Twoje wątpliwości. Tymczasem możesz zapoznać się z naszym ostatnim wpisem blogowym, by dowiedzieć się, na czym polega wyjątkowość blendera Easyblend!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *